16-12-2015

Jakub Krzywak

W związku z dynamicznym rozwojem TOMMEX Żebrowscy Sp. J. – firma z 25 doświadczeniem na rynku pro audio, wiodący dystrybutor sprzętu nagłośnieniowego wielu renomowanych, światowych marek – poszukuje do swojego Oddziału w Krakowie doświadczonych, pracowitych i kreatywnych osób na stanowisko:

Specjalista ds. Handlowych w branży pro audio

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za obsługę klientów na terenie kraju, utrzymywanie relacji biznesowych z klientami, realizację działań promocyjnych oraz sprzedaż dedykowanej grupy produktowej.

Kandydat / Kandydatka powinien spełniać poniższe wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych oraz budowania długofalowych relacji z klientami,
  • umiejętność pracy w zespole, wysokie umiejętności interpersonalne,
  • zaangażowanie i nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • dyspozycyjność, gotowość do częstych podróży służbowych,
  • obsługa aplikacji MS Office,
  • prawo jazdy kategorii B – czynne,
  • wykształcenie techniczne, elektroniczne, akustyczne lub pokrewne,
  • mile widziana znajomość rynku i problematyki pro audio, zagadnień elektroakustyki.

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia,
  • pracę w stabilnej firmie o wieloletniej tradycji,
  • znakomitą atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju poprzez liczne szkolenia i dostęp do najnowszych technologii,
  • niezbędne narzędzia do wykonywanej pracy.

Jeśli lubisz ciekawą pracę w dynamicznej firmie skontaktuj się już teraz!

CV plus List Motywacyjny prosimy przesyłać na adres:

Firma TOMMEX skontaktuje się wyłącznie z wybranymi osobami.

Prosimy o podpisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.0.81997r. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Specjalista ds. handlowych w branży systemów nagłośnieniowych (WSZYSTKIE ODDZIAŁY)

Kandydat powinien spełniać następujące wymagania:

  • min. dwuletnie doświadczenie zdobyte w branży systemów nagłośnieniowych,
  • umiejętność prezentacji urządzeń głośnikowych, wzmacniaczy, procesorów dźwięku itd.,
  • prawo jazdy kat. B,
  • obsługa Microsoft Windows,
  • obsługa pakietu Microsoft Office,
  • umiejętność dokumentowania pracy,
  • umiejętność prowadzenia wielu projektów jednocześnie,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy,
  • doświadczenie w realizacji zamówień publicznych.

Mile widziane:

  • doświadczenie w realizacji projektów przy udziale środków z Unii Europejskiej,
  • znajomość oprogramowania AutoCAD,
  • znajomość oprogramowanie EASE.

Zadania:

  • sprzedaż i wsparcie techniczne na rynku instalacyjnym proaudio w ośrodkach kultury (teatry, domy kultury itp.),
  • podtrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami i nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych,
  • przygotowywanie ofert,
  • wsparcie partnerów/klientów w procesie instalacji i uruchomień nowych systemów,
  • zapewnienie spójności działań handlowych.

  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • wdrożenie umożliwiające samodzielne wykonywanie zadań na oferowanym stanowisku,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy,
  • szansę poszerzania wiedzy i doświadczenia,
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach,
  • miejsce pracy: Warszawa, Wrocław, Kraków – możliwość zdalnej współpracy.

Pliki do pobrania